Nuovo Yachting

Menu Close

Delüks Yatlar

Delüks Yatlar

Denizin ve güneşin tadını çıkarmak isteyenler mavi yolculuktan yana tercihini kullanır. Otel konforunda döşenen Delux yatlar sayesinde mükemmel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Gulet yat olarak da adlandırılan bu modeller özgün tasarımlarıyla öne çıkar. Birbirinden farklı modeller arasında yer alan Gulet Endless, 8 kişilik misafir kapasitesine sahiptir. Profesyonel ekibi ile hizmet veren bu yat, özel bir şekilde dizayn edilmiştir. İçeriğinde tuvalet, banyo, duş ünitesi, klima gibi pek çok olanak bulunur. Bunun yanı sıra eğlence arayanlar için kano, su kaydırağı, ringo, olta takımı gibi ekipmanlar da yer alır. Siz de tatil keyfinizi bu yat ile doyasıya çıkarabilirsiniz. 

Kalitesi ile Öne Çıkan Delüks Yatlar 

Daha çok iki farklı direğe bağlı olan ve yelkenli şekilde tasarlanan yatlara verilen isim gulet nedir sorusunun da cevabıdır. Kıyıya yakın gezilerinizi veya uzun seyahatlerinizi bu tekneler sayesinde yapabilirsiniz. Gulet tekne seçenekleri arasında yer alan Dea Delmare ile eşsiz yolculuklara imza atabilirsiniz. 28 metre uzunluğundaki bu yat maksimum 10 kişi kapasitelidir. İçerisinde klima, duş ünitesi, DVD player, minibar, saç kurutma makinesi gibi pek çok olanak bulunur. Otel konforunu yaşatan bu yatta keyifli anlar geçirebilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinizle beraber gelip hep birlikte tatil keyfi yaşayabilirsiniz. 

Lüks Gulet Nautilus olarak adlandırılan tekne 38 metre uzunluğunda ve 10 kişi kapasitelidir. İçeriğinde klima, TV, DVD player gibi her türlü olanak düşünülmüştür. Bunların yanı sıra farklı eğlence arayanların da jet ski, su kaydırağı, ringo gibi olanaklardan yararlanmasını sağlar. Farklı ve orijinal tasarıma sahip olan bu yatları tercih ederek tatil keyfi yapabilirsiniz.  

Alternatif Tatil Eğlenceniz Delüks Yatlar 

Gulet kiralama seçeneklerinden yararlanarak hoş bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Farklı donanıma sahip bu tekneler arasından Gulet White Goose’u seçebilirsiniz. Bu yat maksimum 6 kişi kapasitelidir. Böylece seçkin misafirler beraber hoşça vakit geçirebilirler. İçeriğinde bulunan yatak çarşafı, havlu, plaj havlusu gibi olanaklar ile müşterilerin ihtiyacını eksiksiz olarak giderir. Yemeklerin hazırlanması ve servis edilmesi tamamen yat firmasına aittir. Böylelikle konforlu bir şekilde tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Diğer bir seçenek olan Gulet Euphoria, 27 metre uzunluğu ve 8 misafir kapasitesi ile öne çıkar. DVD Player, klima, saç kurutma makinası, duş ünitesi gibi olanaklara sahip yatlar, ihtiyaçlarınızı tümüyle karşılar. Büyük yelkenli tekne arayanların tercihi olan Gulet Rigel, 30 metre uzunluğu ve 10 misafir kapasitesi ile hizmet verir. Eşsiz bir şekilde tasarlanan bu teknede sevdiklerinizle hoş vakitler geçirebilirsiniz. Su kaydırağı, kano, balık oltası gibi ekipmanlardan yararlanarak eğlencenin tadına doyasıya varabilirsiniz. 

Her Bütçeye Hitap Eden Fiyatları ile Delüks Yatlar 

Ege ve Akdeniz’deki eşsiz koyları, kıyı bölgelerini yelkenli tekne ile gezebilirsiniz. Yat kategorileri arasındaki birbirinden farklı tekne modelleri sayesinde pek çok yeri keşfetme olanağı elde edersiniz. Bunlar arasında yer alan Gulet Irakis L, 35 metre uzunluğu ve 12 misafir kapasitesi ile öne çıkar. Diğer bir yat modeli olan Gulet Estrella De Mar, 34 metre uzunluğu ve 10 kişilik misafir kapasitesi ile hizmet verir. Sevdiklerinizle beraber hoş vakit geçirmek istiyorsanız, bu yatı tercih edebilirsiniz. Diğer seçenek olarak Gulet Sea Dream ve Gulet Dolce Vita ile tercihinizi kullanabilirsiniz. Böylelikle unutamayacağınız anlara imza atabilirsiniz. Değişkenlik gösteren gulet fiyatları arasından bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. TV, internet, DVD gibi olanaklar sayesinde konforu en üst düzeyde yaşayabilirsiniz. Nuovo’da birbirinden lüks ve ayrıcalıklı tekneyi bir arada inceleme fırsatı yakalayarak tatiliniz için size en uygun olanı bulabilirsiniz.

Delüks yat filomuzu görüntülemek için tıklayın >