Nuovo Yachting

Menu Close

Ekonomik Yatlar

Ekonomik Yatlar 

Yaz aylarının gelmesi ile beraber pek çok kişi gözünü tatil rotalarına çeviriyor. Yoğun geçen bir yılın ardından çalışan kesimin bir kısmı kendini Ege ve Akdeniz kıyılarını atıyor. Hal böyle olunca birçok tatil seçeneği ile karşılaşmak mümkün oluyor. Bu noktada mavi tur son zamanların popüler tatil seçenekleri arasında yer alıyor. Bu organizasyon ile birbirinden farklı ekonomik yat kiralama seçeneklerinden birine yönelebilirsiniz. Gulet Kasapoğlu 2, Gulet Aragon, Gulet Southern Cross Timer, Gulet Sempatik, Gulet Dilara ve Gulet Icarus gibi ekonomik yat seçenekleri sayesinde bütçenizden de tasarruf edersiniz. 

Alternatif Tatil Seçenekleri Arayanlar İçin Ekonomik Yatlar 

Tatil sezonun açılması ile beraber pek çok kişi soluğu Ege ve Akdeniz gibi kıyı şeritlerinde alıyor. Bu noktada tatilcileri pek çok seçenek karşılıyor. Denizin tadına doyasıya varmak isteyenler mavi turdan vazgeçemiyor. Alternatif tatil seçenekleri arasında yer alan uygun yat kiralama yöntemi ile ıssız kalmış koyları karış karış gezebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken fiyat avantajı da elde edersiniz. Farklı yat seçenekleri arasından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. 

Ekonomik yatlar arasında yer alan Gulet Kasapoğlu 2, lüks bir deneyim yaşamanıza imkan tanır. Yatak çarşafı, havlu ve plaj havlularının yıkanması gibi hizmetler ile konforu üst düzeyde yaşamanıza yardımcı olur.  Toplamda 14 misafir kapasitesi ile huzur dolu bir tatil keyfi yaşamanızı sağlar. Alternatif olarak tercih edebileceğiniz Gulet Aragon yatı, maksimum 16 kişi kapasitelidir. Özel olarak tasarlandığı için içeriğinde pek çok ekipmanı bulabilirsiniz. Lüks yolculuk deneyimi yaşamak isteyenlerin imdadına yetişen Gulet Southern Cross Timer, 8 kişilik yat kapasitesi ile öne çıkar. 

Kalabalık Aileler İçin Ekonomik Yatlar

İş  veya okul stresinden kurtulmak istiyorsanız, çeşitli tatil bölgelerinde dinlenmeyi düşünebilirsiniz. Farklı tatil seçenekleri sayesinde dinlenerek keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu zevki Gulet Dilara ile yaşayabilirsiniz. 8 kişilik yat kiralama seçenekleri arasında yer alan Gulet Dilara, size ev ortamında tatil keyfi yaşatır. Gerek yemekleri gerekse alkollü ve alkolsüz içecekleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Ekstra ücret ödeyerek seyahat sırasında oksijen tüpü ile dalış keyfini yaşayabilirsiniz. Böylelikle seyahat sırasında da spor yapmaktan geri kalmazsınız. Bunun yanı sıra bir miktar para ödeyerek özel sağlık sigortasına sahip olmanızı da sağlar.

Alternatif olarak tercih edebileceğiniz Gulet Icarus, mutfak, tuvalet ve banyo gibi alanlarla donatılmıştır.  Otel konforunu yaşatan bu yatın içerisinde yatak çarşafı, havlu gibi pek çok ekipman bulunur. Bütçenizle uygun yat arıyorsanız, tercihinizi ondan yana kullanabilirsiniz. Böylelikle sorunsuz ve hoş bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. 

Cazip Fırsatlı Tatil Keyfi için Ekonomik Yat Seçenekleri 

Denizin güneşin ve kumun tadına doyasıya varmak istiyorsanız, Ege ve Akdeniz’i tatil noktası olarak tercih edebilirsiniz. Farklı yat kategorileri ve türlerini inceleyerek tatilinize en uygun seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Mavi tur yolculuğuna ekonomik yat seçeneklerinden yararlanarak çıkabilirsiniz. 5 yıldızlı otel konforunu yaşatan bu yatlarda keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.  Uygun yat fiyatları sayesinde  paranız cebinize kalır. Ekonomik yatlar arasında pek çok seçeneği görebilirsiniz. Bunların her biri kapasitesine ve ekipmanına göre farklı şekilde fiyatlandırılır. 

12 kişilik yat seçenekleri arasında yer alan Gulet Sempatik, yatak, çarşaf, havlu gibi olanaklara sahiptir. Bunun yanı sıra ekstra ücret ödeyerek fiyata dahil olmayan hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Rahat ve hoş bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız, tercihinizi bu yattan yana kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra alternatif olarak daha geniş kapasiteli yatlara da göz atabilirsiniz. Gulet Kasapoğlu 2 ve gulet Aragon ile muhteşem bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ekonomik yat filomuzu görüntülemek için tıklayın >