Nuovo Yachting

Menu Close

Lüks Yatlar

Lüks Yatlar

Ege ve Akdeniz’deki koyları rahatlıkla ziyaret edebilmenizi sağlayan lüks yatlar, konforu ve rahatlığı bir arada sunar. Yatlar sayesinde birbirinden farklı koyları gezip pek çok yeri keşfedebilirsiniz. Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken yat gezilerini uygun bir fiyata gerçekleştirebilirsiniz. Farklı modellerden bütçenize uygun olanı seçip seyahatin tadına doyasıya varabilirsiniz.

Mavi Yolculuk Turuna Yat Kiralayarak Başlayın 

Mavi yolculuk serüvenine birbirinden farklı lüks yat modellerinden birini kiralayarak başlayabilirsiniz. Böylelikle arkadaşlarınızla veya ailenizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Lüks yat modelleri arasında yer alan Gulet Aegeas, 8 kişilik misafir kapasitesi ile öne çıkar. Lüks bir tatil yapmak isteyenlerin tercihi olan bu yat, pek çok olanağa sahiptir. Bunlar arasında klima kullanımı, yatak çarşafı, havlu, plaj havlusu gibi hizmetler sayılabilir. 

En lüks yatlar arasında yer alan bir diğer isim Gulet Boreas, 12 kabin ve 32 misafir kapasitesi ile oldukça geniştir. 40 metre uzunluktaki bu yat ile maviliklerin tadına doyasıya varabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde dizayn edilmesi nedeniyle konforu ve lüksü size yaşatır. İçeriğinde yatak odası, banyo, tuvalet gibi alanlar bulunur. Bunların yanı sıra yemeklerin hazırlanması ve servis edilmesi ile eşsiz bir hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz. Yat üzerinde yoga ve aerobik gibi egzersizler de yapabilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek dalış hizmeti alıp suların derinliklerinde keşfe çıkabilirsiniz.  Lüks yat kiralama seçeneklerinden yararlanarak sevdiklerinizle ve ailenizle hoş vakitler geçirebilirsiniz. 

Farklı Bir Tatil Keyfi Arayanların Tercihi Lüks Yat 

Yaşamın getirdiği tüm ihtiyaçları tek bir çatı altında toplayan lüks yatlar, müşteri beklentilerini karşılar niteliktedir. Mavi yolculuk esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok araç ve gereci bu yatların içerisinde bulabilirsiniz. İçeriğinde tuvalet, lavabo, yatma alanı gibi olanaklar ile 5 yıldızlı otel konforunu size yaşatır. İhtiyacınıza ve damak tadınıza özgü yemekler, alanında uzman aşçılar tarafından hazırlanıp sunulur. Lüks yat isimleri arasında öne çıkan Gulet Matina, misafirlerine rahatlatıcı bir ortam sunar. Misafir kapasitesi 16 kişi olan bu yat ile mavi yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. İçeriğinde bulunan duş ünitesi, klima, saç kurutma makinesi, su kaydırağı, TV, DVD, internet gibi olanaklar ile konforunuzu en üst seviyede tutar. 

Lüks yat seçenekleri arasında yer alan bir diğer model ise Gulet Arktos’tur. Genellikle ahşap kullanarak dizayn edilmiş bu yat, 34 metre uzunluğundadır. Yatın içerisinde tüm konforunuzu sağlayacak olanaklar mevcuttur. Eğlence amacıyla kullanmak için kano, olta takımı, su kayağı gibi ekipmanlara erişebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bir miktar ücret ödeyerek fiyata dahil olmayan hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. 

Sevdiklerinizle Hoş Bir Tatil Geçirmenizi Sağlayan Lüks Yatlar 

Türk sularının yanı sıra Yunan adalarında da mavi yolculuğa çıkmak için lüks yatları tercih edebilirsiniz. Lüks tekne turu aracılığı ile gezilmemiş görülmemiş pek çok noktayı keşfetme fırsatı elde edersiniz. Yat kategorileri içerisindeki birbirinden farklı yat arasından bütçenize uygun olanı seçip seyahatin tadını çıkarabilirsiniz. Maviliklere yolculuğunuzu 45 metre uzunluğundaki Gulet Grand Admiral ile gerçekleştirebilirsiniz. 36 kişilik misafir kapasitesine sahip bu yat ile tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Lüks yat tatili arayanların bir diğer tercihi ise Gulet Admiral’den yanadır. Güneşlenme alanı ve bar gibi pek çok olanağa sahip bu yat ile tatilin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Lüks yat fiyatları donanımına ve hizmet standartlarına göre değişiklik gösterir. Bu yüzden bütçeniz doğrultusunda Gulet Aegeas, Gulet Boreas, Gulet Matina, Gulet Arktos, Gulet Grand Admiral, Gulet Admiral, Gulet Aegean Pearl, Gulet Fortuna 2, Gulet Sea Angel 2 ve Gulet Ametis A isimli yatlardan birini tercih edebilirsiniz.

Lüks yat filomuzu görüntülemek için tıklayın >