Nuovo Yachting

Menu Close

Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk 

Özellikle son zamanlarda tatil yapmak isteyenlerin kafasını en çok kurcalayan unsur pandemi olmaya başlamıştır. Şehrin kalabalığından kaçıp sakin bir tatil planı yapmak isteyen tatilciler aynı zamanda kalabalık tatil yörelerini tercih etmekten kaçınmaya başlamıştır. Söz konusu pandemi ve yoğunluk olduğunda ise bu iki unsurdan kaçmak isteyen tatilciler için mavi turlar son zamanlarda oldukça popülerleşen alternatifler arasına girmektedir. Özellikle 3 tarafı denizlerle çevrili olan Türkiye’de yaz tatili denince akla ilk gelen etkinlik mavi yolculuktur. Masmavi ve engin denizlerde kafa dinlemek, bakir koylara açılmak ve berrak sularda yüzmek söz konusu olduğunda mavi yolculuk deniz severler için bir vazgeçilmez halini almıştır. Akdeniz kıyılarından Ege kıyılarına kadar uzun sahil şeritleri boyunca sakin ve engin denizlerde aileniz ya da sevdiklerinizle beraber eğlenceli bir tatil planı yapmak istiyorsanız mavi tur seçeneklerini değerlendirmeniz gerekecektir. 

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tatilcilerin doğanın kalbinde eğlenceli vakit geçirmek ve konaklamak, muhteşem güzelliklerle çevrili koy ve sahillere demir atmak için tercih edebileceği mavi turlarla unutulmaz tatil deneyimleri yaşamaları mümkün olmaktadır. Üstelik yalnızca Türkiye sınırları içerisinde değil, Akdeniz şeridi boyunca farklı ülkeleri içine alan turlar yapabilmeniz de mümkündür. Çeşitli destinasyonlarda sevdiklerinizle beraber eğlenceli tecrübeler yaşamak ve doğanın güzellikleriyle iç içe olmak istediğinizde size en uygun alternatifler arasından kolaylıkla seçim yapabileceğiniz tur seçenekleri bulmanız mümkündür.

Mavi Yolculuk Rotaları Nelerdir?

Yaz ayları yaklaşınca şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzaklaşıp kafa dinlemek istediğinizde ve söz konusu yaz tatili olduğunda sizin gibi düşünen pek çok tatilciyle benzer rotaları tercih etmeniz gerektiğini unutmamanız gerekmektedir. Durum böyle olunca şehrin kalabalığından kaçıp tatil yörelerinin kalabalığına kapılmak istemiyorsanız tek başınıza, ailenizle ya da arkadaşlarınızla inzivaya çekilebileceğiniz, sakin koylarda ve açık denizde kafa dinleyebileceğiniz, bunu yaparken de kendinizi tabiatın kalbinde bulabileceğiniz mavi yolculuk turları sizin için en eğlenceli alternatif olacaktır. Muhteşem doğası ve el değmemiş güzellikleriyle tatilcilerin en çok tercih ettiği bölgelerden Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Göcek lokasyonlarında size en uygun mavi tur rotaları belirleyebilirsiniz. 

Mavi tur rotaları yalnızca Türkiye sınırları içerisinde değil, İtalya, Yunanistan, Hırvatistan gibi uluslararası destinasyonları da tercihinize sunar. Muhteşem doğaları ve berrak suları ile yaz tatilinizi en güzel şekilde geçirmenize olanak sağlayacak bu noktalar sayesinde unutulmaz tatil deneyimleri yaşayabilirsiniz. Eşsiz güzellikleri, kalabalıktan uzak koy ve sahil alternatifleri, sualtı güzellikleri gibi kişisel zevk ve tercihlerinize en uygun özelliklere sahip tatil rotalarına mavi turlar sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Pek çok alternatif arasından tatil yapmak istediğiniz noktaları içeren sizlere özel rotalar belirleyerek sevdiklerinizle birlikte farklı doğal güzellikleri bir arada keşfedebilir, kişisel ve konforlu tatil planları yapabilirsiniz. 

Mavi Tur Yat Kiralama Seçenekleri

Kalabalıktan uzaklaşıp sakin denizlere açılmak ve harika doğal güzellikler arasında kafa dinlemek istiyorsanız tercih edebileceğiniz çeşitli yat, tekne ve gulet seçenekleriyle vardır. Bunlar arasından size en uygun beldelerde unutulmayacak tatil deneyimleri yaşamanız oldukça kolaydır. Tatilinizi yapacağınız kişi sayısına, tercih edeceğiniz etkinliklere ve donanımlara göre kendinize en uygun yat kiralama seçeneklerini değerlendirebileceğiniz pek çok alternatif bulunmaktadır. Bu alternatiflerden en çok tercih edilenlerden biri de guletlerdir. Mavi tur gulet kiralama son zamanlarda turlar arasında oldukça yaygınlaşmış bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Tatilinizi geçirmek istediğiniz kişi sayısı, teknenin boyutu, donanımları ve konaklama seçenekleri gibi pek çok özellik arasından size en uygun olanı bulabileceğiniz gulet alternatifleri ile mavi turunuza başlayabilirsiniz. 

Kişisel tercihlerinize göre seçebileceğiniz yat, tekne ve gulet seçenekleri arasında mürettebatlı ya da mürettebatsız seçenekler de bulunmaktadır. Sizin için en uygun alternatifleri, mavi yolculuk rehberi ile bulabilirsiniz. Hem bütçenize hem de kişisel tercihlerinize hitap eden seçenekleri kolaylıkla değerlendirebilirsiniz. Sizin, ailenizin ve sevdiklerinizin konforunu en üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan yat, gulet ve tekne alternatifleri arasından ihtiyaçlarınıza yönelik boyutlarda, konaklama seçeneklerinde ve servis imkanlarında alternatifleri tercih edebilirsiniz. Kişisel zevk ve beklentilerinizi ön planda tutarak konforlu ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Tatil yapmak istediğiniz destinasyonlarda isteğinize göre rotaları belirleyebilir ve unutamayacağınız bir tatil serüveni yaşayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun yatı tercih etmek için de yat kiralama rehberini inceleyebilir veya bizden yardım alabilirsiniz!

Mavi Tur Seyahat Özellikleri

Yaz tatilinizi özel bir şekilde geçirmek istediğinizde, tercih edebileceğiniz oldukça fazla mavi tur söz konusudur. Bunun için kişisel zevk ve tercihleriniz göre pek çok alternatifiniz bulunmaktadır. Tatilinizi kaç kişilik planlıyorsunuz, tatil boyunca almak istediğiniz hizmetler nelerdir, hangi rotaları izlemek istiyorsunuz, mürettebatlı mı yoksa mürettebatsız mı yolculuk talep ediyorsunuz gibi pek çok sorununun karşılığını alabileceğiniz tur programları bulmanız mümkündür. Tatilinize başlamadan önce bu soruların cevaplarını kolaylıkla mavi tur hakkında bilgi alarak belirleyebilir ve tatilinize hazırlıklı bir şekilde başlayabilirsiniz. Mavi tura başlamadan önce pek çok farklı alternatifi incelemeniz en doğru seçimi yapmanızı kolaylaştırır. Sizlere sunulacak alternatifler arasından en uygun olanı seçebilir ve doğanın kalbinde muhteşem bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Özellikle son zamanlarda gittikçe popüler hale gelmeye başlayan mavi turları tercih eden tatilciler aileleri ya da arkadaşlarıyla beraber unutamayacakları bir tatil deneyimi yaşamak adına kendilerine özel mavi tur seçeneklerini sıklıkla değerlendirmeye başlamışlardır. Kara otellerindeki lükse ve ayrıcalıklara sahip tecrübeler edinmeyi amaçlayan tatilciler, mavi tura sıkça başvurmaktadır. Sevdikleriyle bir arada, kalabalıktan uzak ve sakin bir tatil geçirmeyi amaçlayanlar tarafından tercih edilen bu yat seyahatleri tatilcilerin talep ve arzularına göre şekillenmektedir. Sizlere sunulan pek çok alternatif arasından tatil deneyiminizi en üst seviyeye çıkaracak tur seçeneğini kolaylıkla belirleyebilir ve arzu ettiğiniz rota ve rotalarda sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Mavi Yolculuk Haritası

Ülkemizin eşsiz doğal güzelliklerini içeren koyların ve sahillerin bulunduğu lokasyonlarda, yoğunluktan uzakta ve 5 yıldızlı otel konforunda tatil yapmak istiyorsanız mavi turlar sizin için en doğru seçenek olacaktır. Doğanın kalbinde, tamamen size özel bir tatil deneyimini mavi turlar sayesinde kolaylıkla yaşayabilirsiniz. Söz konusu mavi turlar olduğunda değerlendirebileceğiniz pek çok bölge, rota ve alternatif mevcuttur. Kişisel zevklerinize göre belirleyebileceğiniz bu alternatifleri içeren mavi tur programları bulmanız mümkündür. Bu programlar içerisinde tatilinizi kaç gün planlıyorsunuz, tercih ettiğiniz tekne, yat ya da gulet tipi nedir, hangi rotaları seçmek istiyorsunuz ve tur içerisinde almak istediğiniz hizmetler nelerdir gibi sorulara göre planınızı belirleyebilirsiniz. Tatiliniz boyunca çizmek istediğiniz rotaya göre kolaylıkla özel bir tur planı yapabilirsiniz. 

Son zamanlarda tatilcilerin sıkça tercih ettiği mavi tur önerileri arasından size en uygun olanı kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Hem Türkiye kıyıları hem de yurt dışı seçenekleri arasından arzu ettiğiniz tur haritasını belirleyebilir ve dilediğiniz zaman aralığında tatil planınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tur rotanızı belirlerken size en uygun özellikteki tekne ya da yat seçeneklerini kolaylıkla ayrıştırabilir ve konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Mavi turlar ile sakin ve özel bir tatil deneyimi yaşamak için en konforlu alternatifleri bulabilirsiniz. Bu seçenekler arasından size en uygun olanları tercih edebilir ve unutulmayacak bir tatil deneyimine ilk adımı atabilirsiniz.