Nuovo Yachting

Menu Close

Şartlar & Koşullar

Yat kiralama sözleşmesi, Nuovo tarafından misafirlerinin geçirdikleri tatil boyunca aldıkları hizmetleri ve ödedikleri ücreti iki taraf için de güvence altına alarak, belirli sorumluluk beyanı oluşturması için hazırlanmaktadır. Özel yat kiralama sözleşmesi içerisinde yer alan şartlar, şirketin ve müşterinin eşit şartlarda haklarını korumaları açısından oldukça önemlidir. Sözleşme uyarınca iki tarafında uyması gereken yasal gereklilikler kabul edilmiş olunur.

Yat Kiralama Sözleşme Şartları

Covid-19 süreci ile birlikte değişen hayat anlayışımız, tatil kültürümüzü de etkilemeyi başarmıştır. Daha önceleri lüks bir tatil anlayışı olarak anılan mavi yolculuk tatilleri, daha fazla talep görmeyi başarmış ve bu da rekabetçi fiyat anlayışını beraberinde getirmiştir. Bu noktada da kullanıcılarına en iyi hizmeti, bütçe dostu fiyatlarla sağlamayı hedefleyen Nuovo gibi firmaların çalışmalarına olumlu yansıyarak, dünya standartlarında olan sözleşmeler uyarınca sözleşmeler oluşturmasına olanak sağlamıştır. Bu oluşturulan sözleşmeler ile birlikte sadece şirketin değil aynı ölçüde misafirlerin de tatilleri güvence altına alınmıştır. Mediterranean Yacht Brokers Association tarafından sağlanan tatil sözleşmesi, her tur öncesinde tatili düzenleyen şirket ve tatili kiralayan şahıs ya da kurum ile imzalanmaktadır.

Yat kiralama sözleşme şartları gereğince;

  • Mürettebat ücretleri
  • Yemek ücretleri
  • Yat ekipmanları
  • Su oyuncakları kirası
  • Çamaşırhane hizmetleri
  • Beslenme giderleri
  • Liman ücretleri
  • Yakıt
  • Mühendislik
  • Bakım maliyetleri

Sözleşme içerisinde yer alarak, hem misafire planlanan dışında ekstra bir ücret ödemeyeceği ile ilgili teminat oluşturur, hem de şirkete verdiği hizmetin ederini doğrudan kullanıcıya yansıtma fırsatı sunmuş olur.

Yat Kiralama Sözleşme Örneği

Yat kiralama sözleşme örneğine, Nuovo iletişim adresinden dolduracağınız form ile birlikte ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak mail atabilir ya da telefon ile de talepte bulunabilirsiniz. Nuovo sözleşmesi içerisinde kullanıcıların yaşayabileceği olumsuzluklara karşı da çeşitli güvenceler yer almaktadır. Siz de tatilinizi güvence altına alarak, kaliteli bir deneyim yaşamak için bugüne özel fırsatlarla Nuovo ile iletişime geçebilirsiniz. Yat kiralama ile ilgili 30 yıla aşkın deneyim ile hayal ettiğiniz fırsatlara bugüne özel fırsatlarla ulaşabileceksiniz. Tatil kültürünüze yeni bir soluk kazandırmak için Nuovo ile yeni bir soluk kazandırmak için ilk adımı atın.