Nuovo Yachting

Menu Close

Standart Yatlar

Standart Yatlar

Mavi yolculuk ile yapılan geziler özellikle 70’li yıllardan sonra oldukça popüler olmaya başlamıştır. Yerli ve yabancı turistlerin ve ilgisini çeken bu yatlar, tatil kültürünü etkilemiştir. Bugün birçok kişi tarafından tercih edilen yat kiralama seçenekleri sayesinde sevdiklerinizle beraber tatil yapma imkanı elde edebilirsiniz. Birbirinden farkları koyları gezerken pek çok yeri keşfetme imkanı elde edersiniz. Standart yatlar arasında yer alan Gulet Okoto, Gulet Harmonia, Gulet Agora, Gulet Northwind, Gulet V-Go, Gulet Swordfish 3, Gulet Romance, Gulet Tranquility, Gulet Golden Princess, Gulet Sunworld’den birini seçerek seyahate başlayabilirsiniz. Uygun fiyatlardan yararlanarak bütçeniz doğrultusunda yat kiralayabilirsiniz. 

Mavi Yolculuk Standart Yat Kiralama Seçenekleri 

Ege ve Akdeniz gibi sahil kesimlerinde farklı alternatiflerden yararlanarak tatil yapabilirsiniz. Bunlar arasından sizi mavi tur yolculuğundan çıkaracak olan birbirinden farklı standart yatları tercih edebilirsiniz. Mükemmel bir donanıma sahip olan bu yatlar sayesinde keyifli ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Toplamda 12 kişilik kapasiteye sahip olan Gulet Okoto, 22 metre yat uzunluğu ile öne çıkar. Yatak çarşafı, havlu ve plaj havlusu gibi olanakları ile keyifli ve konforlu bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Bunun yanı sıra fiyata dahil olmayan seçeneklerden de yararlanabilirsiniz. Belirli bir miktar ücret ödeyerek dalış yapma keyfini yaşayabilirsiniz. 

Denizin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız, Gulet Harmonia ile bunu başarabilirsiniz. 25 metre yat uzunluğu ile öne çıkan bu yat, toplamda 14 kişi kapasitelidir. Tuvalet, banyo, masa ve yatak gibi pek çok olanaklara sahip olan yatlar, lüks bir seyahat deneyimi yaşamanızı sağlar.

Özel Günlerde Standart Yat Kiralama Seçenekleri

Özel günlerde yat kiralayarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.  Birbirinden farklı seçenekler sayesinde doğum günü yat kiralama ile maviliklerin ortasında keyifli anlar geçirebilirsiniz. 12 kişi kapasiteli ve 27 metre yat olan Gulet Agora ile mavi yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Lüks bir seyahat deneyimi yaşamanızı sağlayan bu yat, misafirler için her türlü konfor düşünülerek dizayn edilmiştir. Banyo, tuvalet gibi alanlar sayesinde ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Bunun yanı sıra rahat bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlayan yatak, çarşaf, yastık gibi donanımlarda mevcuttur. Ekstra ücret ödeyerek fiyata dahil olmayan pek çok olanaktan da yararlanabilirsiniz. 

Sevgililer günü, evlilik yıldönümü, iş toplantısı gibi özel anlar için yemekli yat kiralama olanaklarından yararlanabilirsiniz. Masa, sandalye, yemek gibi olanaklara sahip yat ile rahat ve konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber hoş ve romantik anlar geçirebilirsiniz. Dilerseniz belirli bir ücret karşılığı alkollü ve alkolsüz içeceklerden de yararlanabilirsiniz. 

Tatil Keyfini Üst Düzeye Taşıyan Yat Kiralama Seçenekleri 

Tatil anlayışını farklı bir boyuta taşıyan konaklamalı yat kiralama, müşterilere 5 yıldızlı otel konforu yaşatır. Alışılmışın dışına çıkmak isteyenler, bu tarz bir tatil ile keyifli anlar yaşayabilir. Birbirinden farklı yat turu seçenekleri sayesinde hayalinizdeki tatil keyfini yaşama fırsatı elde edebilirsiniz. Çeşitli modelleri yat kategorileri arasından inceleyip arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle tatile çıkabilir, zamanı dolu dolu geçirebilirsiniz. Bu noktada dilerseniz 12 kişilik yat kapasiteli Gulet Sunworld 2 ve Gulet Tranquility gibi yatlardan birini seçebilirsiniz. Pek çok olanaklara sahip olan bu yatlar rahat ve konforlu bir seyahat deneyimi sunar. 

Dilerseniz sezon sonu indirimlerinden yararlanıp avantajlı bir şekilde yat kiralayabilirsiniz. Türk denizlerinin yanı sıra Yunan adalarında da seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. 26 metre yat uzunluğuna sahip olan Gulet V-Go ve Gulet Tranquility sayesinde rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Farklı misafir seçeneklerine sahip yatlardan birini tercih ederek siz de bu konforu yaşayabilirsiniz. 

Standart yat filomuzu görüntülemek için tıklayın >