Nuovo Yachting

Menu Close

Yat Tipleri

Yat Türleri

Tatil sezonunun açılması ile beraber denizin ve güneşin tadını çıkarmak isteyen pek çok kişi kıyı bölgelerine akın  ediyor. Tatil keyfini alışılmışın dışında sürdürmek isterseniz, mavi turdan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Böylelikle gezilip görülmesi zor yerleri bile seyahat edebilirsiniz. Deniz, koy ve yeşil alanları karış karış gezerken keşfedilmemiş pek çok yeri görme fırsatı elde edersiniz. Tüm bunları birbirinden farklı yat türleri sayesinde hayata geçirebilirsiniz. Tasarımcılar tarafından özel olarak dizayn edilen yatlar, şık yapıları ile öne çıkar. Tüm ihtiyaçlarınız gözetilerek dizayn edilmesi nedeniyle konforu ayağınıza getirir.  Birbirinden farklı yat türleri arasından uygun olanı seçip tatilin keyfine doyasıya varabilirsiniz. 

Yat Çeşitleri Nelerdir? 

Denizin tadını doyasıya çıkarmanızı sağlayan yatlar, müşteri konforu gözetilerek dizayn edilir. Böylelikle sahilden uzakta pek çok ihtiyacınızı karşılar. Bu noktada yat çeşitleri nelerdir diye sorulduğunda birçok seçenek ile karşılaşabilirsiniz. Ekonomik, standart, lüks, delüks ve vip yatlar sayesinde bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Lüks gulet kiralama imkanı elde ederek tatilin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Bunların yanı sıra ilginizi çeken lokasyonları da göz önünde bulundurarak yat kiralama bölgelerine bağlı olarak da tercih yapabilirsiniz.

Ekonomik yatlar adından da anlaşılacağı üzere fiyat avantajına sahiptir. Mavi yolculuk için en çok tercih edilen bu yatlar, basit ve sade tasarımı ile öne çıkar. Bununla beraber gün içinde pek çok müşteri ihtiyaçlarını karşılar. Ortalama 6 ila 15 arasında değişen misafir ağırlama olanağına sahiptir. Güneşlenme alanı, özel banyo, yemek masası gibi olanâklar ile pek çok isteğinize cevap verir. Alternatif olarak standart yatlara da göz gezdirebilirsiniz.  Bütçeniz doğrultusunda uygun yat kiralama yaparak siz de mavi yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. 

 

Birbirinden Farklı Lüks Yat Modelleri 

Tatil eğlencenizi farklı bir boyuta taşıyan yatlar, pek çok yeri gezip görmenizi sağlar. Yatlar sayesinde gidilmesi zor alanları keşfedebilirsiniz. Bununla beraber kalabalık sahil kıyısından uzaklaşarak tek başınıza veya ailenizle hoş vakit geçirirsiniz. Denizin en temiz olduğu alanlarda yüzme keyfi yaşayabilirsiniz. Bununla beraber çeşitlerine göre yatlar pek çok olanağı da beraberinde getirir. Lüks gulet kiralama kategorisinde yer alanlar, modern donanımlı ve konforlu yapısı ile öne çıkar. 

Tuvalet, banyo, duşakabin gibi pek çok olanağa sahip olan lüks yatlar müşteri konforunu en üst seviyede tutar. Yat içerisinde mutfak ve salon gibi alanlar ev ortamını size sunar. Müzik seti sayesinde günü daha keyifli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ayrıca bu tip yatlarda tavla, iskambil kartı, masaüstü oyunları gibi olanaklar da mevcuttur. Lüks ve delüks modellerin bir üstü olan ultra lüks yatlar, yüksek standartlarla dekore edilir. TV, DVD, Wİ-Fİ gibi olanaklar sayesinde dünya gündeminden kopmazsınız. 

 

Özel ve Ayrıcalıklı Yat Modelleri

Otel konforunda imkanlara sahip vip yat ile mavi yolculuğun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Özel olarak dizayn edilmesi sebebiyle ihtiyacınızı tümüyle karşılar. Oturma grubu, klima, TV, müzik seti ve internet gibi imkanlar ile donatılır. Böylece kıyıdan uzakta olsanız bile hiçbir şeyden mahrum kalmazsınız. Yatlarda bulunan çarşaf ve havlu setleri, hijyen ve kaliteyi bir arada sunar. Birbirinden farklı oyunlar, günü keyifle geçirmenize yardımcı olur. Bununla beraber tek başınıza, ailenizle veya arkadaşlarınızla en mükemmel yat seyahati deneyimini yaşamanızı sağlayan özel yat seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz. 

Lüks ve konforu bir arada sunan bu tarz yatlar, hemen hemen her türlü olanağa sahiptir. Özel olarak dekore edilmesi nedeniyle tüm ihtiyacınıza cevap verir. Ege ve Akdeniz’de yer alan tüm koyları bu yatlar sayesinde gezebilirsiniz. Bununla beraber kıyıya yakın bir yere demir atıp denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizle başbaşa tatil keyfi yapmak istiyorsanız, bu yatlara göz atabilirsiniz.